Poly Перехідник DA85 USB > QD з вбудованим пультом керування для гарнітур EncorePro, USB-A, USB-C, чорний
- Нет в наличии
- Код: 786C7AA
4 332 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Poly DA85 – це зовнішній адаптер QD > USB-C / USB-A з кнопками керування викликами. Цей цифровий адаптер забезпечує чітке звучання співробітників колл-центру вдома чи в офісі завдяки легкому підключенню USB-A або USB-C. Аудіо налаштовується для кожної окремої гарнітури, пропонуючи професійну якість зв’язку. Адаптер має ресурс 50 000 підключень і програмно налаштований зберегти ваш слух. Він покращує будь-яку QD гарнітуру і виводить її нового стандарту досконалості. Гнучкість та надійність Poly в кожному продукті.
- Вбудовані роз'єми USB-A і USB-C
- Апаратні засоби керування та індикатори: Відповідь/Заверешння/Утримання виклику
- Повна зворотна сумісність для будь-якої гарнітури Poly QD
- Інтелектуальне розпізнавання гарнітури
- Віддалене оновлення прошивки з хмари
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Poly |
| Тип | Переходник |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.07 кг |
| Высота | 30 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Длина | 90 мм |
| Назначение | адаптер |
| Объем | 0.0004 м3 |
| Особенности | ресурс 50 000 підключень |
| Разъем 1 | USB-A |
| Разъем 2 | QD |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 332 ₴



