Додайте веселощів у гру завдяки дитячій навчальній іграшці LEGO® DUPLO® Догляд за бджолами й вуликами (10419) для дітей віком від 2 років. Ця іграшка про природу допомагає малюкам навчитися піклуватися про тварин і природу й жити на засадах сталого розвитку. Ця практична іграшка на тему природи для дітей містить дві симпатичні фігурки бджіл, вулик із сотами, квіткові деталі й вантажівку, якою можна керувати.
Цей конструктор вчить дошкільнят, що доглядаючи за рослинами, бджоли отримують їжу, необхідну для виробництва меду, який ми так любимо їсти. Малюки тренують навички дрібної моторики, складаючи стебла іграшкових квітів, аби вони росли. Вони зможуть годинами розігрувати сюжетні ігри, уявляючи, як іграшкові бджілки харчуються нектаром, а потім повертаються до вулика, щоб зробити мед.
До цього набору також входять дві фігурки LEGO DUPLO — дошкільнята допоможуть їм зібрати мед, завантажити його в іграшкову вантажівку й відвезти на ринок. Розвивальні іграшки LEGO DUPLO дозволяють дошкільнятам розділити веселі моменти навчання з батьками й вихователями.
Цей конструктор вчить дошкільнят, що доглядаючи за рослинами, бджоли отримують їжу, необхідну для виробництва меду, який ми так любимо їсти. Малюки тренують навички дрібної моторики, складаючи стебла іграшкових квітів, аби вони росли. Вони зможуть годинами розігрувати сюжетні ігри, уявляючи, як іграшкові бджілки харчуються нектаром, а потім повертаються до вулика, щоб зробити мед.
До цього набору також входять дві фігурки LEGO DUPLO — дошкільнята допоможуть їм зібрати мед, завантажити його в іграшкову вантажівку й відвезти на ринок. Розвивальні іграшки LEGO DUPLO дозволяють дошкільнятам розділити веселі моменти навчання з батьками й вихователями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.41 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 220 мм |
| Количество деталей | 22 шт |
| Объем | 0.0051 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴











