У вас є малюк, який обожнює творчі ігри й іграшки, пов'язані з природою? Познайомте малюків віком від 1,5 року із грою на відповідність кольорів завдяки набору LEGO® DUPLO® "Мій перший потяг тваринок" (10412). Ця навчальна іграшка для дітей дошкільного віку містить чотири симпатичні іграшки-тваринки, які можна зібрати: півник, кінь, баранчик і корівка, які перенесуть малюків у веселу сюжетну гру-подорож. Малюки вчаться розв'язувати проблеми, використовуючи картки, щоб зібрати тварин, а потім помістити їх у кольорові іграшкові вагончики потяга.
Іграшковий транспорт LEGO® DUPLO® "Мій перший потяг тваринок" (10412) також включає два додаткові кубики, щоб діти могли проявити свою творчість, будуючи та перебудовуючи тварин на власні іграшкові фігурки.
Ігрові деталі, як-от гнучка шия півника й вагончики потяга, що з'єднуються, допомагають розвивати моторику малюків. Іграшкові тварини LEGO DUPLO для малюків дарують дітям безмежні можливості для розваг, самовираження та радісних досліджень, а батькам — можливість спостерігати за важливими етапами розвитку своїх дітей.
Іграшковий транспорт LEGO® DUPLO® "Мій перший потяг тваринок" (10412) також включає два додаткові кубики, щоб діти могли проявити свою творчість, будуючи та перебудовуючи тварин на власні іграшкові фігурки.
Ігрові деталі, як-от гнучка шия півника й вагончики потяга, що з'єднуються, допомагають розвивати моторику малюків. Іграшкові тварини LEGO DUPLO для малюків дарують дітям безмежні можливості для розваг, самовираження та радісних досліджень, а батькам — можливість спостерігати за важливими етапами розвитку своїх дітей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.47 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 350 мм |
| Количество деталей | 19 шт |
| Объем | 0.0047 м3 |
| Розвиток | уява |
| Розміри | 17 х 43 х 6 см |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴









