Іграшка для малюків LEGO «Мак на перегонах» (10417), натхненна фільмом Disney та Pixar Тачки, із великою червоною іграшковою вантажівкою, яку можна складати й грати, підживить ігровий час дошкільнят віком від 2 років, які обожнюють транспортні засоби. Малюки допомагають вантажівці Маку підготувати всі деталі до того, як Блискавка МакКвін заїде на піт-стоп. Вони можуть налаштувати новий двигун Блискавки з допомогою гайкового ключа. Потім вони допоможуть Маку перевірити статистику Блискавки на комп'ютері, щоб переконатися, що авто для перегонів в ідеальному стані, щоб обігнати інших.
Завдяки знайомим персонажам, крутим декораціям і цікавим функціям, LEGO® DUPLO® Disney and Pixar’s Тачки надихають членів родини на спільну гру й взаємодію, розігруючи веселі історії Мака з фільму і розділяючи дорогоцінні етапи розвитку зі своїми маленькими гонщиками-механіками. Підживлюйте дитячу уяву з допомогою цього набору з улюбленим транспортним засобом із фільмів Disney і Pixar Тачки.
Завдяки набору LEGO® DUPLO® | Disney and Pixar’s Тачки «Мак на перегонах» малюки уявляють, як вони об'єднують свої сили з вантажівкою, щоб підтримати Блискавку МакКвіна в день перегонів. У гаражі є комп'ютер, щоб перевірити статистику Блискавки, гайковий ключ і запасний двигун, щоб налаштувати червоне авто для перегонів і підготувати його до перемоги!
Завдяки знайомим персонажам, крутим декораціям і цікавим функціям, LEGO® DUPLO® Disney and Pixar’s Тачки надихають членів родини на спільну гру й взаємодію, розігруючи веселі історії Мака з фільму і розділяючи дорогоцінні етапи розвитку зі своїми маленькими гонщиками-механіками. Підживлюйте дитячу уяву з допомогою цього набору з улюбленим транспортним засобом із фільмів Disney і Pixar Тачки.
Завдяки набору LEGO® DUPLO® | Disney and Pixar’s Тачки «Мак на перегонах» малюки уявляють, як вони об'єднують свої сили з вантажівкою, щоб підтримати Блискавку МакКвіна в день перегонів. У гаражі є комп'ютер, щоб перевірити статистику Блискавки, гайковий ключ і запасний двигун, щоб налаштувати червоне авто для перегонів і підготувати його до перемоги!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.36 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 90 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 14 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Розвиток | уява |
| Розміри | 11 х 14 см |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴










