Допоможіть малюкам досліджувати власні емоційні реакції завдяки пізнавальній навчальній іграшці LEGO® DUPLO® «Мої перші сильні почуття та емоції» (10415). До неї входять 4 різноманітні персонажі, кожен з яких має два різні вирази обличчя, тож дошкільнята можуть їх змінювати, щоб передати власні почуття. Допитливі малюки розуміють, що люди бувають різних форм і розмірів, і ця інклюзивна іграшка дозволяє їм дослідити, як одна людина може виглядати зовсім інакше, ніж інша.
Малюки вдосконалюють свої творчі здібності й дрібну моторику, складаючи кольорові кубики, аби створити фігурки.
Вони вправляються у підборі кольорів, вибираючи волосся і одяг іграшкових персонажів з кубиків одного кольору або перебудовуючи фігурки, використовуючи контрастні відтінки. У наборі до цієї іграшки LEGO DUPLO входять кубики усіляких чудних форм, які цікаво досліджувати малюкам, даруючи їм можливість безмежної творчості.
Вони вправляються у підборі кольорів, вибираючи волосся і одяг іграшкових персонажів з кубиків одного кольору або перебудовуючи фігурки, використовуючи контрастні відтінки. У наборі до цієї іграшки LEGO DUPLO входять кубики усіляких чудних форм, які цікаво досліджувати малюкам, даруючи їм можливість безмежної творчості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.54 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 1.5 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 23 шт |
| Объем | 0.0069 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴











