Конструктор для дошкільнят, натхненний мультфільмом Крижане серце 2. Занурте малюків у світ пригод за допомогою конструктора LEGO® DUPLO® | Disney Ельза й Бруні в Зачарованому лісі (10418) для дітей віком від 2 років. Цей конструктор для дошкільнят перенесе їх до Зачарованого лісу зі знайомими героями мультфільму Крижане серце 2: Ельзою, саламандрою Бруні й чарівним водяним конем Нокком.
Малюки розвивають самовираження, відтворюючи сцени з фільму або вигадуючи власні пригоди! Цей фантастичний конструктор має цікаві деталі, які допоможуть надихнути дітей на оповіді.
Сніговий кристал Ельзи освітлює шлях у темряві. Вогонь Бруні з'являється, коли наближається іграшковий Земляний велетень, однак герої стають друзями, усвідомлюючи, що всі істоти підтримують рівновагу в природі. Мінілялька Ельза залазить на фігурку коня Нокка, щоб зі шквалом осіннього листя полетіти назустріч наступній пригоді.
Сніговий кристал Ельзи освітлює шлях у темряві. Вогонь Бруні з'являється, коли наближається іграшковий Земляний велетень, однак герої стають друзями, усвідомлюючи, що всі істоти підтримують рівновагу в природі. Мінілялька Ельза залазить на фігурку коня Нокка, щоб зі шквалом осіннього листя полетіти назустріч наступній пригоді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.45 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 2 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 31 шт |
| Объем | 0.0051 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Duplo |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴










