Шанувальники LEGO® віком від 9 років можуть вирушити в космос, щоб дослідити нові планети, відтворюючи космічні пригоди завдяки цьому конструктору із серії LEGO Creator Космонавт (31152). Фігурка астронавта містить знімний рюкзак з реактивним двигуном, ноги, що можна рухати, ступні, руки й пальці, а також золотисте забрало, що відкривається, з місцем всередині для мініфігурки (не входить до комплекту).
Хлопчики й дівчатка можуть зібрати три різні космічні набори: фігурку космонавта, футуристичного космічного пса з рухомим лапами й хвостом чи космічний реактивний літак Viper із сидінням для мініфігурки (не входить до комплекту), яка ним керуватиме. Всі три моделі є чудовими творчими подарунками на космічну тематику і мають підставки для демонстрування. Іграшки із серії LEGO Creator 3-в-1 — чудові подарунки для дітей, адже в кожен набір входять три різні моделі. Діти з радістю створюватимуть, перетворюватимуть і знову створюватимуть.
Набори 3-в-1 дарують дітям незліченну кількість годин розваг і пропонують широкий вибір моделей, що відповідають їхнім найбільшим захопленням, як-от надшвидкісні транспортні засоби, дивовижні тварини й деталізовані міські пейзажі.
Хлопчики й дівчатка можуть зібрати три різні космічні набори: фігурку космонавта, футуристичного космічного пса з рухомим лапами й хвостом чи космічний реактивний літак Viper із сидінням для мініфігурки (не входить до комплекту), яка ним керуватиме. Всі три моделі є чудовими творчими подарунками на космічну тематику і мають підставки для демонстрування. Іграшки із серії LEGO Creator 3-в-1 — чудові подарунки для дітей, адже в кожен набір входять три різні моделі. Діти з радістю створюватимуть, перетворюватимуть і знову створюватимуть.
Набори 3-в-1 дарують дітям незліченну кількість годин розваг і пропонують широкий вибір моделей, що відповідають їхнім найбільшим захопленням, як-от надшвидкісні транспортні засоби, дивовижні тварини й деталізовані міські пейзажі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.94 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 647 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Creator |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴












