Створіть вишукану квіткову експозицію для домашнього декору, що не потребує догляду, за допомогою цього набору для конструювання для дорослих. Набір LEGO® Icons Мініатюрні рослини (10329) демонструє рослинний світ сукулентів, тропічних і хижих видів, які розміщуються в контейнерах із кубиків теракотового кольору. Насолоджуйтеся будуванням кожної з 9 рослин, а тоді виставляйте їх у себе вдома або в офісі.
Цей набір стане чудовим подарунком для любителів рослин, а також ідеальним заняттям, яким можна насолоджуватися з друзями та родиною. Підходить як для початківців, так і для досвідчених будівельників, включає різні моделі для легкого, середнього й високого рівнів складності. Додаток LEGO Builder містить цифрову версію інструкцій з конструювання, що входять до цього набору. Дозвольте собі розслаблений відпочинок зі збірними моделями з Ботанічної колекції LEGO, частини лінійки наборів для конструювання LEGO, розробленої спеціально для дорослих і їхнього натхнення.
Цей набір стане чудовим подарунком для любителів рослин, а також ідеальним заняттям, яким можна насолоджуватися з друзями та родиною. Підходить як для початківців, так і для досвідчених будівельників, включає різні моделі для легкого, середнього й високого рівнів складності. Додаток LEGO Builder містить цифрову версію інструкцій з конструювання, що входять до цього набору. Дозвольте собі розслаблений відпочинок зі збірними моделями з Ботанічної колекції LEGO, частини лінійки наборів для конструювання LEGO, розробленої спеціально для дорослих і їхнього натхнення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.71 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | 18 + |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 380 мм |
| Количество деталей | 758 шт |
| Объем | 0.0059 м3 |
| Розміри | 16 х 10 х 6 см |
| Серія конструктора | LEGO Icons |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 099 ₴

