Шанувальники телесеріалу Disney+ Павук і його дивовижні друзі впізнають і полюблять персонажів, транспортні засоби й інші деталі цього конструктора. Набір LEGO® «Павутинна штаб-квартира команди Павука» (10794) спеціально розроблений відповідно до здібностей та інтересів дітей, хлопчиків і дівчаток віком від 4 років. Набір LEGO Marvel містить мініфігурки Павука, Залізної людини, Майлза «Спін» Моралеса, Павука-привида й Золи.
У набір входить великий робот для Золи з рухомими ногами й пазурами, які можуть схопити мініфігурку, а також планер з пропелерами, що обертаються, кабіною, що відкривається, і великим рожевим павутинням. Наповнення основної моделі надихає дітей на сюжетні ігри, віддзеркалюючи інтереси супергероїв до науки, музики й живопису. Конструктори для дітей віком від 4 років — ідеальний спосіб для дорослих весело провести час разом із дітьми. Великий кубик для початківців й зрозумілі інструкції у вигляді яскравих картинок із розповідями допоможуть розпочати конструювання.
Допоможіть Павуку, Спіну, Привиду-Павуку й Залізній Людині побудувати павутинну штаб-квартиру. Однак не дайте Золі зіпсувати розваги, коли він з'явиться на своєму гігантському роботі. Він хапає Залізну Людину величезними руками. Спін стрибає на робота з гігантським павутинням, щоб допомогти своєму другові. Привид-Павук злітає в небо на своєму спінері й накидає рожеве павутиння на робота-посіпаку Золи!
У набір входить великий робот для Золи з рухомими ногами й пазурами, які можуть схопити мініфігурку, а також планер з пропелерами, що обертаються, кабіною, що відкривається, і великим рожевим павутинням. Наповнення основної моделі надихає дітей на сюжетні ігри, віддзеркалюючи інтереси супергероїв до науки, музики й живопису. Конструктори для дітей віком від 4 років — ідеальний спосіб для дорослих весело провести час разом із дітьми. Великий кубик для початківців й зрозумілі інструкції у вигляді яскравих картинок із розповідями допоможуть розпочати конструювання.
Допоможіть Павуку, Спіну, Привиду-Павуку й Залізній Людині побудувати павутинну штаб-квартиру. Однак не дайте Золі зіпсувати розваги, коли він з'явиться на своєму гігантському роботі. Він хапає Залізну Людину величезними руками. Спін стрибає на робота з гігантським павутинням, щоб допомогти своєму другові. Привид-Павук злітає в небо на своєму спінері й накидає рожеве павутиння на робота-посіпаку Золи!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.59 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 60 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 260 мм |
| Количество деталей | 193 шт |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Розвиток | уява |
| Серія конструктора | LEGO Marvel |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴












