Нова внутрішня підкладка виконана із справжньої овчини. Тепла підкладка з овчини є гіпоалергічною, м'якою та затишною. Довжиною у 76см та шириною у 37см це утеплення може використовуватись окремо чи з конвертами Nuvita.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 250 мм |
| Материал | овеча шерсть |
| Назначение | коляска |
| Объем | 0.0054 м3 |
| Особенности | зимовий |
| Розміри | 76 х 37 см |
| Тип | конверт-підкладка |
| Ширина | 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 778 ₴



