Конверт у коляску для малюків серії CARRYON 2-в-1. Тепло і комфорт для малюка і матусі забезпечений. Нижня частина відстібується і трансформується у сумку (дві моделі з сумками із еко-шкіри/еко-замшу). Нижня частина має два кріплення, за допомогою яких і додаткових ременів її можна підвісити на коляску. М’який внутрішній вельветовий матеріал з дуже тактильною кашеміровою текстурою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.00 кг |
| Водонепроникний | Да |
| Высота | 110 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 550 мм |
| Зовнішній матеріал | поліестер 300D |
| Наполнение | поліестер /400 г |
| Объем | 0.0266 м3 |
| Особенности | анти-слизьке покриття /на зворотному боці конверта |
| Призначений для прогулянок при температурі до | -15 °C |
| Розміри | 105 см |
| Тип | Конверт |
| Ширина | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 558 ₴



