Зимовий конверт Nuvita City Junior для візочків та автокрісел довжиною 100см має: 2 отвори на липучках на зворотній стороні. Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка.
Виріб водонепроникний, має вітрозахисні властивості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.92 кг |
| Внутрішній матеріал | поліестер вельвет |
| Водонепроникний | Да |
| Высота | 160 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 600 мм |
| Зовнішній матеріал | поліестер |
| Наполнение | поліестер /400 г |
| Объем | 0.0499 м3 |
| Особенности | має вітрозахисні властивості |
| Призначений для прогулянок при температурі до | -15 °C |
| Тип | Конверт |
| Ширина | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 428 ₴



