Зимовий конверт Nuvita Junior Pop для візочків та автокрісел довжиною 100см має:
2 отвори на липучках на зворотній стороні.
Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка.
Виріб водонепроникний, має вітрозахисні властивості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.92 кг |
| Внутрішній матеріал | поліестер вельвет |
| Водонепроникний | Да |
| Высота | 150 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 450 мм |
| Зовнішній матеріал | поліестер |
| Наполнение | поліестер /400 г |
| Объем | 0.0304 м3 |
| Особенности | має вітрозахисні властивості |
| Призначений для прогулянок при температурі до | -10 °C |
| Розміри | 100 см |
| Тип | Конверт |
| Ширина | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 298 ₴



