Конверт для колясок серії Ovetto POP має 2 отвори на липучках на зворотній стороні. Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка. Застібки-блискавки вшиті під нахилом відповідно до трендів 2018 року. Знімний комір з штучного хутра (навколо капюшона) доступний в декількох кольорах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.78 кг |
| Внутрішній матеріал | поліестер вельвет /з кашеміровою текстурою |
| Водонепроникний | Да |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 590 мм |
| Зовнішній матеріал | поліестер тканий |
| Наполнение | поліестер /300 г |
| Объем | 0.0145 м3 |
| Особенности | має вітрозахисні властивості |
| Призначений для прогулянок при температурі до | -7 °C |
| Розміри | 80 см |
| Тип | Конверт |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 038 ₴



