Зимовий конверт Nuvita Ovetto Buggy для візочків та автокрісел довжиною 80см має:
2 отвори на липучках на зворотній стороні.
Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка.
Виріб водонепроникний, має вітрозахисні властивості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nuvita |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.79 кг |
| Внутрішній матеріал | поліестер вельвет /з кашеміровою текстурою |
| Водонепроникний | Да |
| Высота | 100 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 440 мм |
| Зовнішній матеріал | поліестер тканий |
| Наполнение | поліестер /300 г |
| Объем | 0.0163 м3 |
| Особенности | має вітрозахисні властивості |
| Призначений для прогулянок при температурі до | -5 °C |
| Розміри | 80 см |
| Тип | Конверт |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 038 ₴



