Надихніть дітей і шанувальників Disney віком від 6 років побажати зірку за допомогою цього збірного набору LEGO® Disney Asha in the City of Rosas (43223) із майбутнього фільму Walt Disney Animation Studios «Бажання». Набір включає ринок зі сходами та балконом, задню кімнату зі столом, візок, міні-ляльку LEGO Disney і 2 фігурки LEGO Disney. Цей набір допомагає розвивати впевненість дітей, стимулюючи творчі розповіді та ігри. Його також можна додати до інших конструкторів LEGO Disney серії (43224 і 43231, продаються окремо), щоб розширити можливості гри. Діти також можуть насолоджуватися легким та інтуїтивно зрозумілим процесом будівництва з додатком LEGO Builder. Вони можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати їхній прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.30 кг |
| Вид | конструктор |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 190 мм |
| Количество деталей | 154 шт |
| Объем | 0.0025 м3 |
| Розвиток | фантазія |
| Серія конструктора | LEGO Disney |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 829 ₴









