Діти віком від 7 років допомагають розгадати таємницю за допомогою збірного ігрового набору LEGO® Disney King Magnifico’s Castle (43224). Коробка вміщує 4-рівневий замок з Wish, майбутнього фільму Walt Disney Animation Studios, і містить кухню з каміном і пекарнею, дзеркальну шафу та кімнату зі знімним пірамідним дахом. Набір можна додати до інших конструкторів LEGO Disney серії (43223 і 43231, продаються окремо), щоб розширити гру. Будуючи, діти насолоджуються легким та інтуїтивно зрозумілим досвідом із додатком LEGO Builder. Вони можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати їхній прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.03 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 7 |
| Высота | 70 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 350 мм |
| Количество деталей | 613 шт |
| Объем | 0.0091 м3 |
| Розвиток | фантазія |
| Серія конструктора | LEGO Disney |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | конструювання |
| Ширина | 370 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴












