
NEON Самокат Dynamo червоний
- Нет в наличии
- Код: NS41R4
2 495 ₴
NEON Самокат Dynamo червонийНет в наличии
2 495 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Складний самокат з унікальною підсвіткою платформи, яка працює без батарейок. Neon Dynamo має дивовижну підсвітку платформи, яка працює за рахунок руху коліс. Чим швидше ви їдете, тим яскравіше сяє платформа! Ця чудова альтернатива виробам із батарейками. Просто, стильно та надзвичайно яскраво. Neon Dynamo складний і має регульоване по висоті кермо. В ньому є Все, що вам потрібно, щоб підтримувати та винагороджувати рух! Ідіть яскраво, ідіть у стилі Neon.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neon |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.22 кг |
| Вид | Самокат |
| Высота | 230 мм |
| Вік дитини від | 5-ти років |
| Вік дитини до | 9 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 120 мм |
| Нагрузка | 60 кг |
| Объем | 0.0166 м3 |
| Оснащение | підсвітка: LEDs платформи забарвлені відповідно до продукту (однокольорові) |
| Особенности | Регулируемый руль |
| Розмір колеса | 100 мм переднє/заднє PP PU |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴

