Ласкаво просимо до нового захоплюючого сезону світового хіта Super Wings - продовження 3D-анімованого серіалу, що розповідає про пригоди літачка Джетта та його нових друзів. У команді Супер крил з’явилися нові друзі – супер улюбленці котрі, підсилюють здібності Super Wings і виводять їх на новий рівень. Супер улюбленці мають нову захоплюючу здатність. Приєднавшись до Super Wings, вони зможуть покращити їх, надавши Джетту та його друзям Super Wing неймовірне нове спорядження та можливості. Super Wings - це завжди супер пригоди.
Шайн - це герой, який "завжди налаштований на чистоту", адже він - вертоліт для прибирання. Його спеціальна "Корзина для Прибирання" - це чудовий набір, який може перетворитися у колісний візок для сміття, наповнений будь-якими потрібними приладдями для прибирання.
Шайн - це герой, який "завжди налаштований на чистоту", адже він - вертоліт для прибирання. Його спеціальна "Корзина для Прибирання" - це чудовий набір, який може перетворитися у колісний візок для сміття, наповнений будь-якими потрібними приладдями для прибирання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.28 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 200 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 130 мм |
| Комплектация | ігрова фігурка /трансформер Шайн - 1 шт |
| Материал | Ударопрочный пластик |
| Объем | 0.0044 м3 |
| Особенности | колеса, що обертаються |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 12 см (висота) |
| Серия | Transforming |
| Тип | ігрові фігурки |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 829 ₴












