Ласкаво просимо до нового захоплюючого сезону світового хіта Super Wings - продовження 3D-анімованого серіалу, що розповідає про пригоди літачка Джетта та його нових друзів. У команді Супер крил з’явилися нові друзі – супер улюбленці котрі, підсилюють здібності Super Wings і виводять їх на новий рівень. Супер улюбленці мають нову захоплюючу здатність. Приєднавшись до Super Wings, вони зможуть покращити їх, надавши Джетту та його друзям Super Wing неймовірне нове спорядження та можливості. Super Wings - це завжди супер пригоди.
Супер Крила Джером і його Супер-робот Костюм відправляються у велику світову подорож. Міні Джером можна поставити до кабіни супер робота кількома простими кроками, і він готовий до найскладнішої роботи. Робо-костюм можна перетворити на супер-транспортний засіб за 4 кроки, щоб доставити Джером як найшвидше до місця де потрібна допомога.
Супер Крила Джером і його Супер-робот Костюм відправляються у велику світову подорож. Міні Джером можна поставити до кабіни супер робота кількома простими кроками, і він готовий до найскладнішої роботи. Робо-костюм можна перетворити на супер-транспортний засіб за 4 кроки, щоб доставити Джером як найшвидше до місця де потрібна допомога.
Джером може зайняти місце в кабіні і буде готовий до надскладних завдань у костюмі супер-робота або місце у авто щоб як найшвидше примчати на допомогу суперкаром.
Джером у супер-костюмі заввишки близько 18 см та виготовлений з міцного пластику. Підходить для дітей старше 3 років. (Акумулятори не потрібні)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.65 кг |
| Вид | трансформер |
| Высота | 230 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 170 мм |
| Комплектация | Super Robot Suit Джером – 1 шт |
| Материал | Ударопрочный пластик |
| Объем | 0.0102 м3 |
| Особенности | іграшка трансформер 2 в 1, робо костюм, швидкісне авто |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 18 см (висота) |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴








