Ласкаво просимо до нового захоплюючого сезону світового хіта Super Wings - продовження 3D-анімованого серіалу, що розповідає про пригоди літачка Джетта та його нових друзів. У команді Супер крил з’явилися нові друзі – супер улюбленці котрі, підсилюють здібності Super Wings і виводять їх на новий рівень. Super Wings - це завжди супер пригоди.
Марк — потужний комбінований транспортний засіб для прибирання та утилізації сміття. Оснащений висувними вуличними скребками та розпилювачами води, найвизначнішою особливістю Марка є його потужний навантажувач. Він може піднімати не тільки сміттєві контейнери, але й будь-що, роблячи Марка м’язами у команді прибиральників Shine & Marc.
Марк — потужний комбінований транспортний засіб для прибирання та утилізації сміття. Оснащений висувними вуличними скребками та розпилювачами води, найвизначнішою особливістю Марка є його потужний навантажувач. Він може піднімати не тільки сміттєві контейнери, але й будь-що, роблячи Марка м’язами у команді прибиральників Shine & Marc.
Багатоцільова машина для прибирання Марк, має 3 режимами гри: режим прибирання вулиці; режим вуличного патрулювання; режим переробки відходів.
До складу набору входить авнтажівка Marc Cleaner, 1 міні Shine Sparkle і 3 супутні аксесуари.
Приєднайтеся до Marc Cleaner і Shine Sparkle, щоб почати свою місію!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.10 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 180 мм |
| Комплектация | 1 фігурка /Шайн |
| Материал | Ударопрочный пластик |
| Объем | 0.0180 м3 |
| Особенности | 3 режими гри |
| Питание | батарейки не потрібні |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 45 х 25 х 17,5 см (паковання) |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴











