Ласкаво просимо до нового захоплюючого сезону світового хіта Super Wings - продовження 3D-анімованого серіалу, що розповідає про пригоди літачка Джетта та його нових друзів. У команді Супер крил з’явилися нові друзі – супер улюбленці котрі, підсилюють здібності Super Wings і виводять їх на новий рівень. Super Wings - це завжди супер пригоди.
Ігровий набір Super Wings Міні-база Супер Улюбленців – найкращий трансформаційний ігровий набір, який приносить години розваг та пригод вашим дітям. Цей ігровий набір дозволяє дітям розпочати захоплюючі місії зі своїми улюбленими персонажами Super Wings, Jett та Dizzy та своїми чарівними Super Pets. Завдяки унікальному дизайну, цей ігровий набір може легко перетворитися з автобуса на літак, надаючи дітям свободу створювати власні сценарії, наповнені діями. Міні-база Super Pets оснащена всіма необхідними функціями для досягнення успіху кожної місії.
Ігровий набір Super Wings Міні-база Супер Улюбленців – найкращий трансформаційний ігровий набір, який приносить години розваг та пригод вашим дітям. Цей ігровий набір дозволяє дітям розпочати захоплюючі місії зі своїми улюбленими персонажами Super Wings, Jett та Dizzy та своїми чарівними Super Pets. Завдяки унікальному дизайну, цей ігровий набір може легко перетворитися з автобуса на літак, надаючи дітям свободу створювати власні сценарії, наповнені діями. Міні-база Super Pets оснащена всіма необхідними функціями для досягнення успіху кожної місії.
Від панелі управління до посадкової площадки, у цього набору є все. У цей набір включені Super Pets Jett і Dizzy, що дозволяє дітям брати участь у творчій грі. Супер улюбленці готові взяти на себе будь-яку пригоду, яка трапиться на їхньому шляху. Цей ігровий набір не тільки розважальний, але й навчальний. Це допомагає розвинути основні навички, такі як дрібні моторики, творча гра та вирішення проблем.
Окрім Міні-бази, Джетта та Діззі до набору входять додаткові аксесуари як: кулька, парасолька, лампа, гриль та шезлонг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Super Wings |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.60 кг |
| Вид | фігурка |
| Высота | 290 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина | 200 мм |
| Комплектация | елементи живлення /6хLR41/AG3 |
| Материал | Ударопрочный пластик |
| Объем | 0.0244 м3 |
| Особенности | міні-база трансформер 2 в 1 |
| Питание | 6хLR41/AG3 |
| Рекомендований вік | від 3-х років |
| Розміри | 42 х 29 х 20 см (паковання) |
| Серия | Super Pets |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴












