


HP Комп'ютер персональний моноблок 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel N300, 8GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, 3р,
- Нет в наличии
- Код: 936J0EA
35 148 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
HP 240-G10 23.8" - це стильний та потужний настільний комп'ютер "все в одному". Зі своїм дисплеєм розміром 23,8 дюйма він пропонує просторий екран для роботи та розваг. Завдяки високопродуктивним компонентам він гарантує плавну роботу з декількома завданнями одночасно та ефективну продуктивність для різних завдань. Його компактний дизайн зберігає місце на вашому столі, при цьому забезпечуючи вражаючу обчислювальну потужність. Оснащений сучасними опціями підключення та дружнім інтерфейсом, він підходить як для роботи, так і для відпочинку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Корпус | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вес | 8.95 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Высота | 460 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 419 x 540.6 x 183.7 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Диагональ экрана | 23.8 " LED IPS 250 LCD Panel |
| Длина | 630 мм |
| Количество ядер | 8 ядер |
| Комплектация | клавіатура/миша USB |
| Мoдель | N300 |
| Мережа | 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN |
| Обсяг ОЗУ | 8 ГБ |
| Объем | 0.0493 м3 |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro /64 bit |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Процессор | Intel Core i3 |
| Разъемы | 2 x USB 3.2 Gen1 |
| Розподільна здатність | 1920x1080 пікс |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Тактова частота з Turbo Boost / Core | 3.8 ГГц |
| Тактовая частота | 3200 МГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип памяти | DDR4 /max 2 слота SODIMM |
| Частота процессора | 0.1 ГГц |
| Ширина | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 148 ₴



