Подаруйте вашій дитині незабутні емоції зі світловим генератором мильних бульбашок від Gazillion Bubbles! Ця інноваційна, портативна паличка додає світлове шоу до вашої гри з бульбашками. Просто налийте розчин для мильних бульбашок Gazillion у лоток, занурте паличку в розчин і натисніть кнопку для створення магічних бульбашок. Насолоджуйтесь світловими ефектами з 10 різними візерунками та нескінченним потоком бульбашок.
Переваги бренду Gazillion:
Переваги бренду Gazillion:
· Екологічний, нетоксичний і безпечний для дітей розчин
· Продукція, що привертає увагу на полицях
· Формула розчину для мильних бульбашок розроблена в США
· Новий яскравий та зважений дизайн товарів
Цікавий факт
На думку логопедів, діти, які люблять видувати мильні бульбашки, набагато швидше починають розмовляти. А психологи стверджують, що мильні бульбашки допомагають позбутися агресії та покращити настрій.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gazillion |
| Пользовательские характеристики | |
| В комплекте | Включає 118 мл (4 унції) розчину для мильних бульбашок |
| Вес | 0.50 кг |
| Вид | Мильні бульбашки |
| Возрастная группа | 3+ |
| Высота | 250 мм |
| Гарантія | 24 місяця |
| Длина | 180 мм |
| Объем | 0.0041 м3 |
| Особенности | Екологічний, нетоксичний і безпечний для дітей розчин |
| Пол | Мальчик |
| Тип | Игровой набор |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴






