Цей збірний ігровий набір для гри й демонстрування LEGO® ǀ Disney Стіч (43249) з моделлю Стіча сподобається дітям старшого віку й шанувальникам «Ліло і Стіча» віком від 9 років. Невиправний прибулець із популярного діснеївського фільму, одягнений у гавайську сорочку, має рухомі вуха й обертову голову, а також може тримати в руках збірний ріжок морозива й збірну квітку, які можна додати або прибрати.
Цей дитячий набір-конструктор прикрасить будь-яку кімнату та стане чудовим подарунком від Disney для дітей старшого віку й кіноманів, коли вони будуватимуть цього збірного персонажа. І діти, і дорослі шанувальники оцінять деталі конструктора, які дозволять їм разом будувати й гратися з культовим персонажем. Діти також насолоджуються легкою та інтуїтивно зрозумілою будівельною пригодою з додатком LEGO Builder, де вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Цей дитячий набір-конструктор прикрасить будь-яку кімнату та стане чудовим подарунком від Disney для дітей старшого віку й кіноманів, коли вони будуватимуть цього збірного персонажа. І діти, і дорослі шанувальники оцінять деталі конструктора, які дозволять їм разом будувати й гратися з культовим персонажем. Діти також насолоджуються легкою та інтуїтивно зрозумілою будівельною пригодою з додатком LEGO Builder, де вони можуть масштабувати й обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати свій прогрес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.87 кг |
| Вид | конструктор |
| Возрастная группа | від 9 |
| Высота | 280 мм |
| Гарантія | 14 місяців |
| Длина | 90 мм |
| Количество деталей | 730 шт |
| Объем | 0.0066 м3 |
| Серія конструктора | LEGO Disney |
| Стать дитини | для дівчат |
| Тип игры | персонажі |
| Цвет | Різнобарвний |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 749 ₴










