КІЛЬКА РЕЖИМІВ РОБОТИ
Можна встановлювати певне нагрівання води до 70, 80, 90 або 98 градусів, що дає змогу підібрати оптимальну температуру для заварювання чорного, зеленого, білого чаю або приготування кави. Якщо потрібен окріп або необхідно підігріти остиглу воду, можна скористатися функцією повторного закипання.
ЗРУЧНЕ ПОДАВАННЯ ВОДИ
Особливість використання термопота полягає в тому, що гаряча вода подається за допомогою невеликого вбудованого насоса. Користувачеві необхідно підставити чашку та натиснути кнопку. Це зручно, швидко й безпечно. Імовірність отримання опіку виключається в принципі.
ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ
Індикатори на панелі керування сигналізують про обрану температуру нагрівання та ввімкнений таймер. Є окрема клавіша для встановлення режиму "кава". Подавання води запускається натисканням найбільшої кнопки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.80 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 70°С /80°С / 90°С / 98°С |
| Высота | 300 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Да |
| Длина | 310 мм |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Мощность | 700 Вт |
| Объем | 3 л |
| Особенности | Терморегулятор |
| Тип | Термопот |
| Тип нагрівального елемента | прихований дисковий |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 230 мм |
- Цена: 3 899 ₴





