Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією на 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 13.8/14.4 В – вибирається джампером; номінальний вихідний струм 3 A; максимальна вихідна потужність 72 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; ККД 88%; сумісна з літій-залізо-фосфатними (напругою до 14.4 В) та свинцево-кислотними (напругою до 13.8 В) АКБ; струм заряду акумуляторної батареї 2 А
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Плата блоку безперебійного живлення |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Выходная мощность | 72 Вт |
| Выходной ток | 3 А |
| Выходное напряжение | 13.8 В, 14.4 В |
| Тип защиты | Від глибокого разряду батарей, Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Гарантія | 12 міс. |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 2 А |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Тип виконання | Плата |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Країна виробник товару | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴



