Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keenetic |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4897082922506 |
| Антена | 2.4GHz+5GHz |
| Блок питания | 12В |
| Влажность | 20 ~ 95% |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Код виробника | KAP-630 |
| Країна виробництва | China |
| Мoдель | Keenetic Orbiter 6 (KAP-630) |
| Порти USB | Немає |
| Пропускна здатність WiFi | 574+2402 Мбіт/с |
| Режимы работы | Точка доступу |
| Стандарти | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6,2.5 Gigabit Ethernet |
| Температура, °C | 0 ~ +40 |
| Тип товара | Точка доступу Wi-Fi |
| УКТЗЕД | 8517620000 |
| Функциональность | Режим моста,Живлення по Ethernet (PoE),Підтримка Wi-Fi Mesh,Підтримка MU-MIMO,Підтримка Multiple SSID |
| Функції маршрутизатора | Підтримка VPN (віртуальних мереж) |
| Частотні діапазони | Dual-Band (2.4GHz+5GHz) |
| Швидкість портів LAN | 2500 Мбіт/с |
| Шифрування | WPA2-Enterprise (802.1x) |
Информация для заказа
- Цена: 7 000 ₴







