Арочний металодетектор для внутрішнього встановлення з 18 зонами детекції; 1000 рівнів чутливості; сенсорний 7-дюймовий LCD-екран; лічильник проходів і тривог; захист паролем зміни параметрів; світлодіодна і звукова індикація; живлення 100-240 В; потужність споживання 30 Вт; робоча температура -25°C~+55°C; зовнішні розміри 2225 / 1120 / 580 мм; розміри проходу 2025 / 1000 / 505 мм; вага брутто 57 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Да |
| Вага брутто | 57 кг |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | AC 100-240 B |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Зони виявлення | 18 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Особенности | Індикація зони виявлення |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +55 °C |
| Розміри зовнішні | 2225 / 1120 / 580 мм |
| Розміри проходу | 2025 / 1000 / 505 мм |
| Рівні чутливості | 1000 |
| Тип устройства | Металодетектор арочний |
Информация для заказа
- Цена: 59 400 ₴



