Нагрудний відеореєстратор з вбудованим GPS. Якість запису відео: 3840x2160/30fps, 2560x1440/30fps, 2304x1296/30fps, 1920x1080/30fps, 1280x720/30fps; циклічний запис відео: 5/10/20/25/30 хв. Роздільна здатність фото: до 48 Мп. ІЧ-підсвічування; LED-підсвічування та лазерний цілевказівник; запис на вбудовану пам'ять 128 ГБ. РК-екран 2". Роз'єм: USB-C. Ємність батареї: 3400mAh. Час роботи: до 11 годин. Ступінь захисту IP68. Габаритні розміри: 70.2 / 45.2 / 25 мм. Вага: 142 г. У комплекті зарядна док-станція, два види кріплень, кабель USB-C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Boblov |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Вес | 142 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 2" |
| Питание | Акумуляторна батарея 3400 мА·год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Класс защиты | IP68 |
| Комплектация | Док-станція, Кабель USB Type-C, Кріплення – 2 шт., Нагрудний відеореєстратор |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | GPS |
| Пам'ять | 128 ГБ |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 70.2 / 45.2 / 25 мм |
| Тип устройства | Нагрудний відеореєстратор |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
Информация для заказа
- Цена: 8 465 ₴



