Розгалужувач відеосигналу HDMI на 8 виходів; роздільна здатність до 4K; пропускна здатність 340 МГц / 3.4 Гбіт/с на 1 канал; аудіоформати DTS-HD, Dolby-trueHD, LPCM7.1, DTS, DOLBY-AC3, DSD, HD (HBR); підтримка глибини кольору 24/30/36/48 біт; відстань передачі на вході до 5 м, на виході до 10 м (за використання кабелю HDMI 26AWG); живлення DC 5 В/2А, блок живлення в комплекті; захист від електростатичного розряду ±3кВ; розміри 225 / 63 / 15 мм; вага 350 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | 5 В/2 A |
| Тип устройства | Розгалужувач |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Тип сигнала | HDMI |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 225 / 63 / 15 мм |
| Дальність передачі | 5 м, 10 м |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Країна виробник товару | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 609 ₴



