Система накопичення енергії All-in-one Marstek Venus C, 2.5 кВт, LifePO4 2.56 кВт*год, IP65 (42-00304)
- В наличии
- Код: 42-00304
52 021 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Система накопичення енергії «все-в-одному»; однофазний інвертор напругою 230 В, номінальна вихідна потужність 2.5 кВт, пікова короткочасна потужність 3.5 кВт; вбудована акумуляторна батарея LiFePO4 енергоємністю 2.56 кВт·год, номінальною напругою 51.2 В, ресурс >6000 циклів; ККД >93.5%; сумісність з сонячними панелями; віддалене керування через мобільний застосунок; комунікаційні інтерфейси Ethernet, RS485, Wi-Fi, Bluetooth; підтримка 3 режимів роботи, функція компенсації для трифазних мереж; LED-індикація роботи; клас захисту IP65; робоча температура -20°C~+55°C; розміри 450 / 200 / 550 мм; вага 44.9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marstek |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Система накопичення енергії |
| Применение | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Wi-Fi | Да |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Класс защиты | IP65 |
| Интерфейсы | Bluetooth, Ethernet, RS485, WiFi |
| Мощность | 2.5 кВт |
| Выходной ток | 10.9 А |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Тип защиты | Від перевантаження, Від перегріву |
| Количество циклов | 6000 |
| Количество фаз | 1 |
| Bluetooth | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Розміри | 450 / 200 / 550 мм |
| ККД | 93.5 % |
| Ємність акумулятора | 50 Ah |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3.5 кВт |
| Підтримка мобільного застосунку | MARSTEK |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Країна виробник товару | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 52 021 ₴












