
2E Картридж для 3D ручки PLA, 1.75мм, 20шт, мікс 5м
- Немає в наявності
- Код: 2E-SL-BH005
799 ₴
2E Картридж для 3D ручки PLA, 1.75мм, 20шт, мікс 5мНемає в наявності
799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Універсальний набір картриджів 2E для 3D-ручки стане в пригоді для виготовлення 3D-шедеврів. Діаметр нитки – 1,75 мм. З огляду на температуру плавлення від 200 до 210 ℃, картриджі гарантовано набуватимуть оптимальної робочої консистенції для легкого й точного створення 3D-шедеврів. У комплекті наявні ниті 20 різних кольорів, довжина кожної – 5 м.
- Діаметр нитки 1,75 мм
- Матеріал PLA-пластик
- Робоча температура 200-210 ℃
- У комплекті ниті 20 кольорів (5 м кожна): прозорий, люмінесцентний зелений, люмінесцентний темно-фіолетовий, люмінесцентний темно-червоний, люмінесцентний темно-синій, білий, бежевий, жовтий, трав’янисто-зелений, фіолетовий, сріблястий, сірий, блакитний, синій, помаранчевий, рожевий, кавовий, золотий, чорний, червоний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 кг |
| Висота | 130 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина нитки | 5 м |
| Кількість | 20 шт. |
| Обсяг | 0.0017 м3 |
| Температура плавлення | 200-210 °C |
| Тип | Набір ниток |
| Колір | 20 різних кольорів |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

