ASUS Комп'ютер персональний моноблок A3402WVAK-WPC0410 23.8" FHD AG Intel 3-100U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi,
- Немає в наявності
- Код: 90PT03T1-M00CA0
30 699 ₴
Тонка екрена рамка
Моноблочний комп’ютер ASUS A3402 дуже тонкий і легкий, а його дисплей NanoEdge володіє майже невидимою рамкою, займаючи цілих 88% передньої панелі. Завдяки широким кутам огляду на цьому дисплеї можна зі зручністю показувати фотографії друзям або дивитися відео всією сім’єю. Завдяки 23,8-дюймовому сенсорному2 дисплею з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) усе, що ви робите, відображається в яскравих деталях, з дивовижними кольорами та контрастністю – для роботи чи розваг.
Насичені кольори
Моноблок ASUS A3402 оснащений дисплеєм NanoEdge із великими кутами огляду (178°) і широким колірним охопленням (100% sRGB), тому зображення завжди виглядає насиченим і реалістичним. Технологія ASUS Splendid забезпечує точну передачу кольорів будь-то зображення: заходу сонця, чистого блакитного неба чи тонких відтінків шкіри. Спеціальний режим Vivid збільшує загальний рівень насиченості кольорів, щоб зображення виглядало ще більш приголомшливим.
Тонкий та елегантний
Під час створення образу моноблочного комп’ютера ASUS A3402 дизайнери та інженери ASUS намагалися мінімізувати кількість деталей, які відволікають увагу, але при цьому зробити його максимально зручним у використанні. Витончена й міцна вбудована підставка дозволяє легко задати комфортний кут нахилу екрана.
Оснащений новітнім енергоефективним процесором, до Intel Core I7-1255U, моноблок ASUS A3402 забезпечує багатоядерну продуктивність та ефективність, щоб впоратися з будь-яким робочим навантаженням. Крім того, дискова підсистема з підтримкою двох накопичувачів забезпечує надзвичайно високу швидкість читання і запису даних для продуктивної та творчої роботи без зупинок, а також достатню місткість для зберігання фото- і відеоматеріалів. Одним словом, ASUS A3402 надає продуктивність для реальної багатозадачності, тож яке б завдання не стояло перед вами, ви впораєтеся з ним із легкістю!
Швидке й надійне підключення
Завдяки входу HDMI на моноблок ASUS A3402 можна виводити відео- та аудіосигнал із будь-якого пристрою, обладнаного виходом HDMI, будь то ноутбук, мобільний пристрій, ігрова консоль або ТБ-приставка. Моноблок також має чотири порти USB 3.2 Gen 1 (для периферії), вихід HDMI для підключення додаткового зовнішнього дисплея, а також кард-рідер SD4. ASUS A3402 також має гніздо для замка Kensington для простого та ефективного фізичного захисту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 2.0 | 2 шт /(Type-A) |
| USB 3.2 | 4 шт /(1xGen1 Type-C, 3xGen1 Type-A) |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вага | 8.90 кг |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Висота | 510 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 423 x 539 x 15 ~ 165 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Довжина | 590 мм |
| Додатково | Kensington Security Slot |
| Кількість слотів | 2 шт |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Комплектація | дротові клавіатура і миша |
| Мoдель | RPL-R 100U |
| Мережа | Bluetooth v5.3 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Обсяг | 0.0572 м3 |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Попередньо встановлена ОС | немає |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Роз'єми | 1x HDMI in 1.4 |
| Розподільна здатність | 1920x1080 пікс |
| Серія відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Слоти | 1 x M.2 2280 |
| Тактова частота з Turbo Boost / Core | 4.7 ГГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота процесора | 1.2 ГГц |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 30 699 ₴









