



HP Комп'ютер персональний моноблок Pavilion 31.5" UHD IPS, Intel i7-13700T, 16GB, F512GB, NVD3050-4, WiFi,
- Немає в наявності
- Код: A45E7EA
84 684 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Моноблок Pavilion з екраном 31.5" UHD IPS - це потужний та стильний пристрій для роботи та розваг. Завдяки великому екрану з роздільною здатністю QHD та IPS-панеллю отримайте чітке та деталізоване зображення з яскравими кольорами.
Охайне робоче місце й ергономічність
Охайне робоче місце й ергономічність
Подбайте про охайність свого робочого місця завдяки тонкому настільному ПК All-in-One, а також бездротовим миші й клавіатурі.
Легкий перехід між роботою та розвагами
Порти HDMI знайдуться для всіх ваших ігрових і потокових пристроїв, а об’ємний звук забезпечить конфігурація Audio by B&O.
Екологічна конструкція
Цей ПК пройшов сертифікацію ENERGY STAR та реєстрацію EPEAT Gold 3, що відповідає цілям компанії HP щодо захисту навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Чіпсет | Intel H770 |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB 3.1 | 2 шт |
| USB 3.2 | 2 шт |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вага | 18.70 кг |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Висота | 670 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 20,43 x 71,44 x 55,77 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 31.5 " |
| Довжина | 870 мм |
| Додатково | Безпровідний зарядний пристрій в підставці |
| Кардридер | Да |
| Кількість слотів | 2 шт |
| Кількість ядер | 16 |
| Комплектація | бездротові клавіатура і миша |
| Мoдель | 13700T |
| Модель відеокарти | 3050 |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ /2х 8 ГБ |
| Обсяг відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг | 0.1632 м3 |
| Оптичний привод | немає |
| Попередньо встановлена ОС | Dos |
| Потужність БЖ | 210 Вт |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Роз'єми | 1 x RJ-45 |
| Регулювання нахилу | 5° вперед і 20° назад |
| Розподільна здатність | 3840x2160 пікс |
| Серія відеокарти | NVIDIA GeForce RTX |
| Тактова частота з Turbo Boost / Core | 4.9 ГГц |
| Тактова частота | 3200 МГц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Частота процесора | 1.4 ГГц |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 684 ₴



