HP Комп'ютер персональний моноблок 245-G10 23.8" FHD IPS AG, AMD R5-7520U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, 3р,
- Немає в наявності
- Код: 936K4EA
39 408 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ProOne 245 G10 — трендовий моноблок зі стриманим дизайном від відомого виробника Hewlett-Packard. Він вирізняється високою продуктивністю, має спеціалізовані функції для роботи з відео, тому забезпечить продуктивність бізнес-класу в компактному корпусі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Вбудована Веб Камера | Да |
| Вага | 9.15 кг |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Висота | 450 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 41,90 x 54,06 x 18,37 см |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діагональ екрану | 23.8 " |
| Довжина | 630 мм |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Комплектація | USB клавіатура і USB миша |
| Мoдель | 7520U |
| Мережа | Wi-Fi /Realtek 8852BE Wi-Fi 6 |
| Модель відеокарти | Radeon 610M |
| Обсяг ОЗУ | 16 ГБ |
| Обсяг | 0.0510 м3 |
| Оптичний привод | немає |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Попередньо встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єми | 1 x USB 3.2 type-C |
| Розподільна здатність | 1920x1080 пікс |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Тактова частота з Turbo Boost / Core | 4.3 Ггц |
| Тип | Моноблок |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
| Тип пам'яті | DDR5 /6400 |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 408 ₴








