Рама велосипеда стальна і має достатню міцність, щоб витримати всі навантаження пов'язані з навчанням дитини катанню на велосипеді. Рама виконана за класичною схемою міського велосипеда з високим кермом. Така конструкція забезпечує зручне сідання та дозволяє дитині їздити на велосипеді з рівною осанкою, не вигинаючись і не гірлячися. Додатково на рамі закріплений металевий багажник над заднім колесом.
Кермо та сидіння регулюються по висоті в широкому діапазоні. Сидіння м'яке, з покриттям з ECO-шкіри та додатковими пружинами амортизації. Ручки керма м'які, гумові, з бічним захистом рук при падінні. Ручний гальмівний механізм V-Brake на передньому колесі та ножний гальмівний механізм на задньому. Така схема гальмування, де для зупинки заднього колеса потрібно натискати на педалі у зворотному напрямку, допоможе маленькій дитині легше звикнути до велосипеда, оскільки найменшим дітям іноді важко користуватися ручним гальмом.
Диск колеса 12" традиційний, зі спицями та класичною втулкою на підшипниках. Високий та широкий профіль покришок забезпечить комфортну їзду як по асфальту, так і по нерівностям. Колеса додатково захищені металевими бризковиками, забарвленими у колір велосипеда. Вони надійно захистять від бруду і бризк.
У комплект велосипеда входять: 2 катафоти (червоний та білий), дзвіночок на кермо, набір інструментів для збирання та обслуговування велосипеда, кошик з натурального ротангу, набір бокових навчальних коліс.
Велосипед поставляється на 85% зібраним. Під час збирання потрібно встановити кермо, педалі, налаштувати гальма та встановити аксесуари.
Також зверніть увагу на захист дитини. Торгова марка Miqilong пропонує дитячі шоломи в колорах велосипеду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIQILONG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.65 кг |
| Вид | Велосипед |
| Висота | 530 мм |
| Вік дитини від | 2-х років |
| Вік дитини до | 4х років |
| Габарити | 89 х 49 см / Д х Ш (ширина за кермом) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 940 мм |
| Діаметр колес | 12" |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Матеріал рами | Метал |
| Обсяг | 0.0996 м3 |
| Обладнання | Кошик/з натурального ротангу |
| Особливості | регульоване сидіння /47-57 см (від підлоги) |
| Переднє гальмо | Ручний |
| Положення регулювання висоти керма | 60-66 см /(від підлоги) |
| Рекомендований зріст дитини | 90-100 см |
| Розмір колеса | 50 мм (ширина) |
| Розміри платформи | 22,5 х 18,5 см (сидіння) |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 5 599 ₴












