Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810Н, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1,5 м та впливу низьких температур. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1,5 метра на 30 хвилин.
HD+ екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний 8-ядерний процесор MediaTek Helio P35 забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні.
Смартфон Blackview BV6200 Pro оснащений вбудованими 13 МП основною та 8 МП фронтальною камерами та надгучним динаміком Smart-K потужністю 3 Вт, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 6 ГБ, яку можна збільшити до 12 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 128 ГБ вбудованої пам'яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує підключення 4G на двох SIM-картах.
Смартфон Blackview BV6200 Pro відміно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass, Galileo та Beidou. Він допоможе визначитись із оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі.
Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS 3.1, яка базується на Android 13, забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
Акумулятор ємністю 13000 мA/год забезпечить тривалий час автономної роботи. Не хвилюйтесь, якщо вирушивши у подорож, забули взяти з собою зарядний пристрій. Одного заряду батареї вистачить до 50 годин розмов, 40 годин прослуховування музики, 23 годин роботи в мережі, до 495 годин роботи навігаційних систем та до трьох місяців у режимі очікування.
Функція швидкої зарядки 18Вт допоможе швидко поповнити заряд смартфона, а функція реверсної зарядки дозволяє заряджати інші пристрої через порт USB Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| BDS | Да |
| Cпалах | Да |
| GALILEO | Да |
| GLONASS | Да |
| GPS-модуль | Да |
| LTE | Да |
| Ємність аккумулятору | 13000 мАг |
| Вага | 0.79 кг |
| Висота | 50 мм |
| Відеоприскорювач | Да |
| Габарити (ВхШхТ) | 174.4 мм x 82 мм x 19.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина | 200 мм |
| Додатково | акселерометр |
| Діагональ | 6.56 " (103,4 см2 (~72,3% співвідношення екрану до тіла)) |
| Запис HD-відео | 1080P@30fps |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний |
| Фотоапарат | 13 Мп |
| Комунікації | NFC-чіп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Модель відеоприскорювача | PowerVR GE8320 |
| Модель процесора | MT6765 Helio P35 /(12nm) |
| Обсяг | 0.0020 м3 |
| Операційна система | Android 13 /(Doke OS 3.1) |
| Основна камера | 13 Мп +0.3 Мп |
| Порти підключення | USB Type-C |
| Процесор детально | 4x2.35 ГГц Cortex-A53 & 4x1.8 ГГц Cortex-A53) |
| Процесор | MT6765 Helio P35, |
| Розподільна здатність дисплея | 720x1612 |
| Тип | смартфон, моноблок |
| Тип корпусу | моноблок |
| Товщина | 19.2 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Ширина | 200 мм |
| Щільність пікселів | 269 ppi |
| Екран | 6.56 ", 720x1612, IPS |
- Ціна: 8 199 ₴








