Тепловізійне зображення професійного рівня
Blackview BV8900 працює на основі лептонів FLIR з найвищою роздільною здатністю, доступних на сьогоднішній день, і має кілька ексклюзивних функцій: 4-кратний просторовий зум завдяки високій тепловізійній роздільній здатності, що дозволяє легко виявляти гарячі точки, визначати потенційні небезпеки і контролювати температуру.
Тепловізор для дому
Вітальня: Знаходьте потенційні електричні несправності, щоб уникнути електричних пожеж.
Спальня: Визначте ідеальну температуру для комфорту вашої родини.
Кухня: Виявляйте проблеми з сантехнікою, заблоковані труби і витоки, щоб заощадити витрати на технічне обслуговування.
Промисловість і будівництво: Виявляйте несправності обладнання.
Надзвичайні ситуації, пов'язані з пожежею: Знайдіть пожежні виходи або знайдіть людей, які опинилися в пастці в густому диму.
Пригоди на природі: Виявляйте диких тварин, знаходьте приховані джерела тепла та джерела води.
Сільське господарство: Допомагає контролювати рівень вологи в ґрунті для здорових рослин.
16-мегапіксельна фронтальна камера
Оптимізований для ідеальних селфі, чотирьохшаровий сенсор підтримує високу чутливість до світла з високою якістю зображення. Незалежно від того, чи робите ви селфі на ходу, чи створюєте ідеальний знімок, він допоможе вам зробити приголомшливе селфі з привабливими деталізованими текстурами.
64-мегапіксельна камера Samsung ® ISOCELL GW3
Незалежно від того, чи фотографуєте ви неосяжні пейзажі під час походу, чи відкриваєте приховані коштовності у повсякденному житті, 64-мегапіксельний сенсор працює як справжній фотомайстер, щоб передати справжній колір будь-якого об'єкта з кожною деталлю, яку бачить ваше око, на зображеннях з надзвичайно високою роздільною здатністю, фіксуючи кожну мить у світі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MediaTek |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| BDS | Да |
| Cпалах | Да |
| GALILEO | Да |
| GLONASS | Да |
| GPS-модуль | Да |
| Ємність аккумулятору | 10000 мАг |
| Вага | 0.77 кг |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Висота | 50 мм |
| Відеоприскорювач | Да |
| Габарити (ВхШхТ) | 172.4 мм x 82.2 мм x 19.8 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Детально | f/1.8, (wide), 1/1.97", PDAF, OIS 5 МП, тепловізор |
| Довжина | 200 мм |
| Додатково | акселерометр |
| Діагональ | 6.5 " |
| Запис HD-відео | 4K@30fps |
| Захист | IP68 водо- і пилонепроникний |
| Фотоапарат | 64 Мп |
| Комунікації | NFC-чіп |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Модель відеоприскорювача | PowerVR GM9446 |
| Модель процесора | MT6779 Helio P90 |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| ОЗУ | 8 ГБ |
| Обсяг | 0.0020 м3 |
| Операційна система | Android 13 /(Doke-OS 3.1) |
| Основна камера | 64 Мп (f/1.8, (wide), 1/1.97", PDAF, OIS 5 МП, термокамера) |
| Особливості швидкої зарядки | 33W |
| Пам'ять (ОЗУ, вбудована) | 8 ГБ, 256 ГБ |
| Порти підключення | USB Type-C /(3.0, OTG) |
| Процесор детально | 2x2.2 ГГц Cortex-A75 & 6x2.0 ГГц Cortex-A55 |
| Процесор | MT6779 Helio P90, |
| Розподільна здатність дисплея | 2408х1080 |
| Слот для карт пам'яті | Да |
| Тип | смартфон, моноблок |
| Тип корпусу | моноблок |
| Товщина | 19.8 мм |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Ширина | 200 мм |
| Щільність пікселів | 406 ppi |
| Екран | 6.5 ", 2408х1080, IPS |
- Ціна: 12 999 ₴












