Ryobi Молоток столярний RHHSCC450, 450г, магнітний утримувач, цілісний корпус з кованої сталі, рукоятка
- Немає в наявності
- Код: 5132006035
1 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Цільний корпус з кованої сталі з прогумованим руків'ям забезпечує ідеальну ергономіку при кожному ударі. Бойок з загартованої вуглецевої сталі, оснащений цвяховиком, який дозволяє легко витягувати цвяхи з важкодоступних місць. Оснащений магнітним тримачем для легкого і швидкого початку роботи. Полірована головка з плоскою поверхнею бойка та зігнутим захопленням для витягування цвяхів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага голівки | 450 г |
| Вага | 0.81 кг |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 360 мм |
| Додатково | є цвяходер |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Матеріал голівки | сталь |
| Обсяг | 0.0014 м3 |
| Тип | столярний молоток |
| Форма бійчика | кругла |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴










