Молоток столярний Ryobi RHHCC560 має цілісний корпус з кованої сталі та фібергласовою рукояткою з гумовою поверхнею, що забезпечує ідеальну ергономіку при кожному ударі. Бойок виготовлений з загартованої вуглецевої сталі, а магнітний утримувач цвяха допомагає легко і швидко почати роботу.
- Цілісна головка з кованої сталі та фібергласова рукоятка з гумовою рукояткою забезпечують ідеальну ергономіку при кожному ударі.
- Бойок із загартованої вуглецевої сталі та магнітний тримач цвяха для легкого та швидкого початку роботи.
- Полірована головка з плоскою поверхнею бойка та вигнутим захопленням для витягування цвяхів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага голівки | 450 г |
| Вага | 0.72 кг |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 350 мм |
| Додатково | є цвяходер |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Матеріал голівки | сталь |
| Обсяг | 0.0015 м3 |
| Тип | столярний молоток |
| Форма бійчика | комбінована |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴




