Розроблений для робіт з руйнування, бойок з двома плоскими поверхнями, виготовлений з загартованої вуглецевої сталі, забезпечує ідеальний та безпечний удар. Гумова фіброгласова рукоятка зменшує вібрацію. Для зручності ідентифікації на бойку вигравірована вага в грамах. Конструкція відповідає DIN 6475.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Тип | Кувалда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага голівки | 1000 г |
| Вага | 1.27 кг |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 270 мм |
| Додатково | прогумована ручка |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Матеріал голівки | сталь |
| Обсяг | 0.0011 м3 |
| Форма бійчика | квадратна |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴











