Ідеально підходить для зняття чи затягування гайок та болтів. Виготовлений із хромванадієвої сталі індукційного гарту (Cr-V), що забезпечує більш тривалий термін служби інструменту та довговічність. Має матове нікелеве гальванічне покриття для покращення корозійної стійкості. Лазерні насічки забезпечують простоту регулювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24 кг |
| Висота | 10 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 250 мм |
| Максимальне розкриття губок, мм | 31 |
| Матеріал ключа/накладки | хромово-ванадієва сталь/ні |
| Обсяг | 0.0002 м3 |
| Розміри, мм | 200 мм |
| Тип | розвідний |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴








