Ідеально підходить для зняття чи затягування гайок та болтів. Виготовлений із хромванадієвої сталі індукційного гарту (Cr-V), що забезпечує більш тривалий термін служби інструменту та довговічність. Має матове нікелеве гальванічне покриття для покращення корозійної стійкості. Лазерні насічки забезпечують простоту регулювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74 кг |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 350 мм |
| Максимальне розкриття губок, мм | 40 |
| Матеріал ключа/накладки | хромово-ванадієва сталь/ні |
| Обсяг | 0.0008 м3 |
| Розміри, мм | 300 мм |
| Тип | розвідний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









