
ARDESTO Штора 150х270см, рогожка, 100% поліестер, сірий світлий
- Немає в наявності
- Код: ART1020LG
899 ₴
ARDESTO Штора 150х270см, рогожка, 100% поліестер, сірий світлийНемає в наявності
899 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Штора ARDESTO з рогожки світло-сірого кольору створить затишну атмосферу у приміщенні та вдало поєднуватиметься з іншими елементами інтер’єру. Штора захистить від сонячних променів і забезпечить приватність, запобігаючи огляду зовні. Матеріал виготовлення – 100 % поліестер, щільний, міцний і стійкий до зношування, то ж виріб збереже форму і вигляд надовго. Розмір штори становить 150 × 270 см.
Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Штора тривалий час буде природним акцентом інтер’єру за дотримання таких рекомендацій щодо догляду: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Штора тривалий час буде природним акцентом інтер’єру за дотримання таких рекомендацій щодо догляду: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.12 кг |
| Тип кріплення | шторна стрічка /(7.5 см) |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість | 1 |
| Обсяг | 0.0047 м3 |
| Рекомендації щодо догляду | прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі |
| Склад | рогожка (100% поліестер) |
| Тип | штора |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

