
ARDESTO Штора 150х270см, велюр, 100% поліестер, жовтий
- Немає в наявності
- Код: ART1030YE
899 ₴
ARDESTO Штора 150х270см, велюр, 100% поліестер, жовтийНемає в наявності
899 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Штора ARDESTO з велюру жовтого кольору є елегантним і вишуканим елементом декору для віконного простору. Виготовлена з довговічного 100 % поліестеру штора має гладеньку текстуру, щільна, важка та добре захищає від сонячних променів. Розмір виробу становить 150 × 270 см.
Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Аби виріб слугував і радував тривалий час, потрібно дотримуватися таких рекомендацій щодо догляду: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Аби виріб слугував і радував тривалий час, потрібно дотримуватися таких рекомендацій щодо догляду: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.33 кг |
| Тип кріплення | шторна стрічка /(7.5 см) |
| Висота | 70 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість | 1 |
| Обсяг | 0.0071 м3 |
| Рекомендації щодо догляду | прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі |
| Склад | велюр (100% поліестер) |
| Тип | штора |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

