
ARDESTO Штора 150х270см, блекаут, 100% поліестер, сірий
- Немає в наявності
- Код: ART1040GR
599 ₴
ARDESTO Штора 150х270см, блекаут, 100% поліестер, сірийНемає в наявності
599 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Штора ARDESTO блекаут сірого кольору стане окрасою приміщення та функціональним помічником. Виріб захищає від світла до 80 % і створює необхідне затемнення, яке слугує запорукою якісного сну. Матеріал виготовлення (100 % поліестер) не вигорає та захистить від вигоряння меблі та підлогу.
Штора вирізняється багатошаровістю, тож має корисні властивості, як-то шумоізоляція та зменшення тепловтрат через вікна. Розмір виробу становить 150 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Догляд за виробом з дотриманням таких рекомендацій забезпечить тривалий термін слугування: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Штора вирізняється багатошаровістю, тож має корисні властивості, як-то шумоізоляція та зменшення тепловтрат через вікна. Розмір виробу становить 150 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Догляд за виробом з дотриманням таких рекомендацій забезпечить тривалий термін слугування: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30 кг |
| Тип кріплення | шторна стрічка /(7.5 см) |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість | 1 |
| Обсяг | 0.0049 м3 |
| Рекомендації щодо догляду | прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі |
| Склад | блекаут (100% поліестер) |
| Тип | штора |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴

