
ARDESTO Гардина 300х270см, крафт-льон, 100% поліестер, сірий
- Немає в наявності
- Код: ART1050GR
799 ₴
ARDESTO Гардина 300х270см, крафт-льон, 100% поліестер, сірийНемає в наявності
799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гардина ARDESTO з крафт-льону сірого кольору має благородний вигляд, створюючи затишок і комфорт у приміщенні. Матеріалом виготовлення є зносостійке екологічно чисте полотно зі 100 % поліестеру, яке не електризується, не боїться сонячного світла та має терморегулювальні якості – влітку створює прохолоду, взимку захищає від протягів.
Розмір гардини становить 300 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Доглядати за виробом необхідно з дотриманням таких рекомендацій: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Розмір гардини становить 300 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Доглядати за виробом необхідно з дотриманням таких рекомендацій: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.21 кг |
| Тип кріплення | шторна стрічка /(7.5 см) |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 360 мм |
| Кількість | 1 |
| Обсяг | 0.0049 м3 |
| Рекомендації щодо догляду | прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі |
| Склад | крафт-льон (100% поліестер) |
| Тип | гардину |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

