
ARDESTO Гардина 300х270см, штучний льон, 100% поліестер, білий
- Немає в наявності
- Код: ART1080WH
999 ₴
ARDESTO Гардина 300х270см, штучний льон, 100% поліестер, білийНемає в наявності
999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гардина ARDESTO зі штучного льону підкреслить вишуканий смак власників оселі. Виготовлено виріб з 100 % поліестеру – матеріалу, який легко прасувати, майже не мнеться, не витягується і тривалий час зберігає первісний вигляд. Легка гардина добре захищає від сонячних променів.
Розмір гардини становить 300 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Аби гардина радувала власників тривалий час, потрібно: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Розмір гардини становить 300 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Аби гардина радувала власників тривалий час, потрібно: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84 кг |
| Тип кріплення | шторна стрічка /(7.5 см) |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 350 мм |
| Кількість | 1 |
| Обсяг | 0.0047 м3 |
| Рекомендації щодо догляду | прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі |
| Склад | штучний льон (100% поліестер) |
| Тип | гардину |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴

