
ARDESTO Тюль 500х270см, вуаль, 100% поліестер, білий
- Немає в наявності
- Код: ART1072WH
749 ₴
ARDESTO Тюль 500х270см, вуаль, 100% поліестер, білийНемає в наявності
749 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тюль ARDESTO з вуалі білого кольору можна використовувати для оформлення вікон у різних кімнатах оселі. Тканина зі 100 % поліестеру м’яка, слухняна, розсіює та не затримує сонячних променів. Найліпше згодиться для драпірування – створення виразних складок і розкішних хвиль, наповнюючи приміщення легкістю та вишуканістю.
Розмір тюлю становить 500 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Догляд за виробом невибагливий, достатньо: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Розмір тюлю становить 500 × 270 см. Передбачено кріплення у вигляді шторної стрічки 7,5 см. Догляд за виробом невибагливий, достатньо: прати у пральній машинці до 30 ℃ за делікатного режиму; не сушити в сушильній машині: не відбілювати; хімчистка заборонена; прасувати за температури до 110 ℃; сушити у вертикальному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84 кг |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 350 мм |
| Кріплення | шторна стрічка /(7.5 см) |
| Обсяг | 0.0047 м3 |
| Рекомендації по догляду | прати в пральній машинці до 30 градусів на делікатному режимі |
| Склад | 100% поліестер |
| Тип | тюль |
| Тканина | Вуаль |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴

